Bez względu na to, czy szukasz pożyczki na finansowanie domu, czy też musisz płacić pieniądze jako dom, możesz zostać poproszony o uzyskanie dowodu gotówki (POF). Pościel POF zawiera twierdzenia, p otwierdzone zwroty pieniężne, recenzje branżowe funduszy, a także inne rodzaje dostępnych rozwiązań.

e pozyczka

Ogólnie rzecz biorąc, fundusze nie kwalifikują pożyczka plus się jako dowód posiadania środków, należy je również posiadać przez dwa główne kilka miesięcy.

Pozycja

Ponieważ prosząc o zaliczkę na wskaźnik, instytucje bankowe muszą pokazać, kim jesteś. Możesz to zrobić, dostarczając im oficjalnej bielizny, takiej jak wybór switch’azines, paszport, a także inną legitymację wojskową. Ponadto instytucja finansowa powinna mieć pieniądze, które masz na koncie bankowym. Mogą to zrobić, publikując historię zaliczki lub historię on-line. Być może instrukcje z Twojej przedpłaty mogą być konieczne, aby udowodnić, że pieniądze dotrą, a nie zostaną wykorzystane na dodatkowe miejsce. Jest to szczególnie potrzebne inwestorom, którzy stawiają flippery i rozpoczynają krótką frazę kluczową, zarządzając trudnymi funduszami instytucji finansowych.

Dochód

Być może dostajesz dom i gospodarstwo domowe, twoja gotówka jest kluczowym źródłem właścicieli i start-upów. Może sprawdzić, na co możesz sobie pozwolić na mieszkanie, a także określa liczbę pożyczek i hipotek, do których osoba fizyczna ma prawo.Dlatego upewnij się, że udowodniłeś swoje dolary od czasu zatrudnienia na pożyczkę i pożyczkę na finansowanie domu. Często dowód dochodu zapewnia prześcieradła i rozpoczyna zwroty zaliczki. Ale możesz chcieć wejść do innej pościeli, szczególnie jeśli pracujesz w domu.

Oprócz pościeli w tym artykule, tysiące instytucji finansowych muszą mieć zaświadczenie o dochodach, aby upewnić się, że pożyczkobiorca ma wystarczające dochody, aby zamknąć mieszkanie. Orientacyjne wezwanie do zapłaty pokazuje, że pożyczkobiorca oferuje normalne zasoby wody w celu zabezpieczenia przedpłaty. Dokumenty to nowe ogłoszenie firmowe lub internetowe, poświadczone oświadczenie fiskalne, a nawet oficjalna zgoda banku. Ale w każdym domu, na przykład, korzystam z dowolnego rachunku bankowego lub bankowego, a także z otwartej grupy finansowej. Zasoby niepłynne, ponieważ wspólny dochód, terminowe ubezpieczenie na życie i inne inwestycje w żaden sposób nie kwalifikują się jako wskazanie dotyczące funduszy.

Jeśli planujesz kupić dom, który ma udział w dochodach, powinieneś mieć całą gotówkę pochodzącą z jednego z powodów, aby można go było łatwo zweryfikować za pomocą depozytu. Instytucje finansowe zastanawiają się nad dnem zwanym przyprawami lub ziołami funduszy, w które musi się zaangażować konto nie krótsze niż dwa miesiące.

Źródła

Jeśli chodzi o dowody dochodów, instytucje finansowe są zainteresowane posiadaniem normalnych źródeł wody przeznaczonych do sprzedaży. Poniższe zasoby obejmują bilanse branżowe, poświadczone sprawozdania ekonomiczne oraz inne umowy. Widoczne zasoby, takie jak procedury ubezpieczenia i raporty dealerów, mogą być również wykorzystane do uzyskania dochodu, ale będą musiały pozostać zaangażowane tak samo, jak Twoja fraza kluczowa. Jednak gotówki, która została umieszczona w jakimkolwiek dziale wydatków lub teczce, nie można wykorzystać jako dowodu dochodu. Powodem jest to, że instytucja finansowa nie będzie miała szans na opracowanie tej metody, aby upewnić się, że to Twój własny dom. Wszelkie wyjątki od teraźniejszości mają miejsce, gdy masz wyciągnięte potwierdzenie bankowe. Często jest to dowód pieniędzy, jeśli był zaangażowany i inicjowany.

Wskaźnikiem postępu będzie porozumienie potrzebne do wykazania, że ​​masz pieniądze oferowane na wybór domu i innego miejsca zamieszkania. Jest to zazwyczaj wymagane przez pożyczkodawcę lub handlowca w ramach kredytu hipotecznego, a nawet w celu zapewnienia, że ​​klient dostarczy kwotę potrzebną do całkowitego zamówienia. Dowód środków jest również prosty w większości twierdzeń gotówkowych, aby wykazać, że ten konsument ma pieniądze niezbędne do uzyskania depozytu i zainicjowania kosztów końcowych. Stworzenie strony z dowodami finansowymi jest stosunkowo łatwe i można je szybko przećwiczyć, jeśli dochody były połączone z twoim rozsądkiem.

Nowy dowód pieniężny – co to może być?

Po prostu, wskazując na gotówkę (znaną jako „POF”), jest dokument, który potwierdza dobry procent pieniędzy na wodę pitną. Często POF jest pytany, czy myśli o zakupie terenu, a także o innym terminie w gotówce. Ale bank może również uzyskać dowolny POF uwzględniony w procesie wstępnego zatwierdzenia, a także wstępnej kwalifikacji, aby upewnić się, że wnioskodawca posiada wystarczające środki na pokrycie finansowania.

Istnieje kilka rodzajów pościeli, które mogą świadczyć o pieniądzach. Najbardziej znanym może być ustalone ogłoszenie depozytowe, którego można doświadczyć online lub nawet z konkretnym działem. Konkretna historia powinna zawierać frazę z wstawionym terminem, w którym była naturalnie, a także całą listę bieżących rozważań w uzasadnieniu. Miej skłonność do tego, że znak państwowy jest również wymagany w dowodzie pieniędzy.

A także opowieść o nowoczesnych pieniądzach, wszelkie instytucje finansowe zamawiają wczesną wiosną dodatkowe arkusze, na przykład dowody zawodowe, podatki dochodowe, style W2 lub 1099, zwroty przedpłaty i rozpoczynają kopie dotyczące wypłat i innych opcji finansowych. W oparciu o bank, a także mierzone postępy, istnieją różne inne kody zgodne z masażami w sprzedaży.

W tym, gdy osoba fizyczna kupuje dom inwestycyjny, pożyczkodawca wymaga bliższego odkrycia akcji i rozpoczęcia drogi, którą znalazł. Kiedy fundusze są wykorzystywane do uzyskania pieniędzy od członków rodziny, dawca może być zmuszony do zaoferowania ci listu, w którym twierdzi, że przekazuje pieniądze jako istniejące w porównaniu z pożyczkami, które będą musiały zostać spłacone .